Menü Kapat

“Anket doldur para kazan” gerçekten kazandırıyor mu?

İnternet üzerinden online ödüllü anketler çözerek para kazanabileceğini biliyor muydun? “Anket doldur para kazan” listemizde en iyi anket siteleri hangileri sorusunun cevaplarını sıraladık. Tüm anket sitelerine üye olduk, ödüllü anketler cevaplayarak para kazandık. En çok para  kazandıran ve Türk Lirası olarak ödeme yapan siteleri senin için derledik.

anket doldur para kazan ve ödüllü anketler düzenleyen en iyi anket siteleri

Myiyo.com; “en iyi anket siteleri” arasında en iyisi.

Bizim en çok para kazandığımız anket sitesi Myiyo oldu. Başlarken; sadece profil bilgilerini doldurarak 500 puan kazanıyorsun. O da yaklaşık 2,5 TL’ye denk geliyor. 20.000 puana sahip olunca paranı banka hesabına havale olarak gönderebiliyorsun. Üye olup ilk anketi cevapladıktan sonra yeni anketler geldikçe e-posta ile haberdar ediliyorsun.

Napolyon’da ödüllü anketler para kazandırıyor.

Napolyon’da profil bilgilerinizi doldurarak 2.500 NAP puan kazanıyorsun. 100.000 NAP puanınız olduğunda 100 TL olarak banka hesabınıza havale yapabiliyorsun.  Ayrıca dilersen daha yüksek tutarda indirim çekleri olarak kullanabiliyorsun. Napolyon’u diğer anketsitelerinden farklı kılansa 25, 50 ve 75 TL değerinde ödüllü bilgi yarışmaları düzenlemeleri.

BenDerimKi ile Facebook’ta anket doldur para kazan.

Benderimki.com’daki anketleri istersen mobilden veya facebook uygulaması üzerinden de cevaplayabiliyorsun. Anket başına 100-300 Akçe kazanıyorsun. Kazandığın para anketin uzunluğuna göre değişiyor. 100 Akçe 1 TL’ye denk geliyor. 100.000 Akçe olduğunda paranı çekebiliyorsun.

Toluna’da ödüllü anketler ile n11 hediye çeki kazan.

Toluna.com’da profil bilgilerini doldurarak 2.000 puan cevapladığınız her anket için de 2.500’e kadar puan kazanıyorsun. Toplam 80.000 puana ulaştığında 50 TL değerinde n11 hediye çeki kazanıyorsun. Ya da istersen 40.000 puan olduğunda 25 TL değerinde telefon kontörü olarak puanlarını kullanabiliyorsun.

Diğer internetten para kazandıran siteler hangileri?

Bedavabakkal.com olarak; bedava ürünler kazanabileceğin ücretsiz çekilişler ve evde ek iş olarak internet üzerinden yapabileceğin işlerle ek gelir elde edebileceğin diğer siteleri İnternetten Para Kazanma Yolları sayfamızda bulabilirsin. İnternetten çeviri yaparak, yazı yazarak veya tasarım yaparak internetten para kazandıran siteler ve satış ortaklığı yaparak veya blog yazarak para kazanabileceğin siteleri güncel olarak seninle paylaşıyoruz. 

Bedavabakkal.com ile paran cebinde kalsın!

Yeni bedavalardan ilk sizin haberiniz olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir