İnternet üzerinden online ödüllü anket çözerek para kazanabileceğini duymuşsundur. Onlarca sitenin vadettiği “Anket doldur para kazan” hikayesi kulağa oldukça güzel geliyor ama bu sitelerin ne yazık ki yalnızca bir kısmı Türkiye’de yaşayanlara gerçekten para kazanma şansı tanıyor. Biz de üşenmedik, karşımıza çıkan tüm anket sitelerine üye olduk ve 2019 yılında en çok para kazanma şansı tanıyan anket sitelerini sizin için listeledik.

anket doldur para kazan

Anket doldurarak para kazandık!

İnternetteki bir çok anket sitesine üye olduk ve anketlerini çözerek paramızı çekmeye çalıştık. Paramızı çekmek için gerekli sınırı fazla zorlanmadan aşabildiğimiz, en çok para  kazandıran ve Türk Lirası olarak ödeme yapan siteleri aşağıda bulabilirsiniz.

MarketAgent’ta anket doldur anket başına 1 Euro para kazan.

Almanya merkezli bir ödüllü anket sitesi olan MarketAgent’ta Türkçe desteği mevcut. Siteye kayıt olduğunuz anda hesabınıza 100 puan yatıyor, o da 1 Euro’ya denk geliyor. Anket başına ise 250 puana kadar kazanabiliyorsunuz. Market Agent’ta kazandığınız parayı 2 Euro’yu geçince çekebiliyorsunuz. Önce ücretsiz bir Skrill hesabı açarak parayı oraya aktarıyorsunuz, oradan banka hesabınıza çekiyorsunuz.

MARKETAGENT'A GİT

Myiyo’da anket doldur, euro ile para kazan.

Başlarken; sadece profil bilgilerini doldurarak 500 puan kazanıyorsun. O da yaklaşık 0,50 Euro’ya denk geliyor. 20.000 puana sahip olunca paranı banka hesabına havale olarak gönderebiliyorsun. Üye olup ilk anketi cevapladıktan sonra yeni anketler geldikçe e-posta ile haberdar ediliyorsun.

MYİYO'YA GİT

Napolyon’da ödüllü anketler para kazandırıyor.

Napolyon’da profil bilgilerinizi doldurarak 2.500 NAP puan kazanıyorsun. 100.000 NAP puanınız olduğunda 100 TL olarak banka hesabınıza havale yapabiliyorsun.  Ayrıca dilersen daha yüksek tutarda indirim çekleri olarak kullanabiliyorsun. Napolyon’u diğer anketsitelerinden farklı kılansa 25, 50 ve 75 TL değerinde ödüllü bilgi yarışmaları düzenlemeleri.

NAPOLYON'A GİT

Facebook’ta anket doldur para kazan.

Benderimki.com’daki anketleri istersen mobilden veya facebook uygulaması üzerinden de cevaplayabiliyorsun. Anket başına 100-300 Akçe kazanıyorsun. Kazandığın para anketin uzunluğuna göre değişiyor. 100 Akçe 1 TL’ye denk geliyor. 100.000 Akçe olduğunda paranı çekebiliyorsun.

BENDERİMKİ'YE GİT

Toluna’da ödüllü anket doldur, n11 hediye çeki kazan.

Toluna.com’da profil bilgilerini doldurarak 2.000 puan cevapladığınız her anket için de 2.500’e kadar puan kazanıyorsun. Toplam 80.000 puana ulaştığında 50 TL değerinde n11 hediye çeki kazanıyorsun. Ya da istersen 40.000 puan olduğunda 25 TL değerinde telefon kontörü olarak puanlarını kullanabiliyorsun.

TOLUNA'YA GİT

Diğer internetten para kazandıran siteler hangileri?

Bedavabakkal.com olarak; bedava ürünler kazanabileceğin ücretsiz çekilişler ve evde ek iş olarak internet üzerinden yapabileceğin işlerle ek gelir elde edebileceğin diğer siteleri internetten para kazanma yolları sayfamızda bulabilirsin. İnternetten çeviri yaparak, makale yazarlığı yaparak veya tasarım yaparak internetten para kazandıran siteler ve satış ortaklığı yaparak veya blog yazarak para kazanabileceğin siteleri güncel olarak seninle paylaşıyoruz. Dilersen bizi Twitter ve Facebook adreslerimizden takip ederek en yeni fırsatlardan anında haberdar olabilirsin.

Copyright 2017 Bedavabakkal.com | Elbise modelleri ve outlet ve AliExpress Türkçe Alışveriş fırsatları için ilgili bağlantıları tıklayabilirsiniz.