Menü Kapat

İnternetten para kazanma yolları / Evde ek iş fırsatları

İnternetten soru cevaplayarak, yazı yazarak veya evde ek iş yaparak Peki ama nasıl? Gerçekten para kazandıran ve banka hesabınıza gönderen internetten para kazanma yolları yazımızda.

internetten para kazanma yolları evde ek iş

İnternetten para kazanma yolları 1: Anket cevaplamak.

Anket cevaplayarak internetten para nasıl kazanılır?

İnternetten para kazanma yolları araştırmamızda, karşımıza bolca anket çözerek para kazandıran site reklamı çıkmaya başladı. Biz de karşımıza çıkan tüm anket sitelerine üye olduk ve gönderdikleri anketleri çözerek siteleri inceledik. Sonuç olarak, Türk Lirası olarak internetten para kazandıran ve banka hesabına kolaylıkla havale yapabildiğiniz anket sitelerinden 2 tanesi aşağıda. Kalanı anket doldur para kazan yazımızda.

Anket başına en çok para kazandıran anket sitesi: Myiyo

Myiyo internetteki en iyi anket sitesi. Başlar başlamaz; profil bilgilerinizi doldurarak 500, e-postanızı onaylayarak 100 puan kazanıyorsunuz. 500 puan: 2,22 TL’ye denk geliyor. Kazandığınız paraları, 20.000 puana sahip olunca çekebiliyorsunuz. Bankaya havale seçeneği mevcut. Üye olunca tüm anketler hemen gözükmüyor. İlk anketinizi doldurduktan sonra sık sık yeni anketler geliyor.

Bilgi yarışmaları düzenleyen anket sitesi: Napolyon

internetten para kazanma yollari evde ek iş napolyon

Napolyon’da profil bilgilerinizi doldurduğunuz zaman 2.500 NAP puan kazanıyorsunuz. 100 TL nakit ödeme alabilmek için 100.000 NAP puan kazanmanız gerekiyor. Fakat diğerlerinden Napolyon’u farklı kılan 75 TL, 50 TL ve 25 TL ödüllü bilgi yarışmaları düzenlemeleri. Anketlere ve yarışmalara siteye giriş yaptığınızda görevler bölümünden ulaşıyorsunuz.

İnternetten para kazanma yolları 2: Yazı yazmak

Yazı yazarak internetten para nasıl kazanılır?

İnternetten yazı yazarak da para kazanmak mümkün. Belli konularda 300 kelime üzeri yazılarınızı satabileceğiniz bir internet sitesi mevcut. Bu siteyi, sizden satın aldığı yazıları bloglara para kazanan aracı bir site olarak düşünebilirsiniz. Evde ek iş olarak yazı yazarak aylık 1.000 TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

internetten para kazanma yollari evde ek iş yazı yazmak

YazKazan.com, makale yazarlarıyla blogları buluşturan bir internet sitesi. 300 kelimelik her yazınız için para kazanıyor, kazandığınız miktar 100 TL’yi geçince banka hesabınıza havale yapabiliyorsunuz. Ayrıca belli bir süre içerisinde belli bir makale yazarak bonus kazanabiliyorsunuz. 

İnternetten para kazanma yolları 3: Satış Ortaklığı

Satış ortaklığı yaparak internetten para nasıl kazanılır?

İnternetten para kazanmanın bir diğer yolu da gelir ortaklığı. Özetle, tanınmış markaların ürünlerini blogunuzda paylaşarak, ürün satıldıkça komisyon kazandığınız bir sistem. Bu sistemi Türkiye’de uygulayan 2 büyük internet sitesi mevcut. Evde ek iş fırsatları ve internetten para kazanma yolları arasında en çok ek gelir elde edebileceğiniz yöntem kesinlikle satış ortaklığı.

internetten para kazanma yollari evde ek iş satış ortaklığı

Reklamaction ve Gelirortaklari aynı sistemle çalışan iki ayrı internet sitesi. Bu sitelere üye olabilmek için bir internet sitenizin veya blogunuzun olması gerekiyor. Üye olduktan sonra bu sitelerden alacağınız link’leri blogunuzda paylaşarak, yaptığınız satış üzerinden komisyon kazanıyorsunuz. İnternetten en çok para kazanabileceğiniz yöntemlerden biri. Ne kadar çok satarsanız o kadar çok kazanırsınız.

Bonus: Bedava Ürünler

Paylaştığımız ücretsiz çekilişlere katılarak ihtiyacın olan ürünler kazanabilir, bütçene katkıda bulunabilirsin. Cep telefonundan makjay malzemelerine kadar çeşitli çekilişler Bedava Bakkal‘da seni bekliyor.

Facebook
Twitter