Makale yazarlığı yaparak para kazanmak

İnternet üzerinden makale yazarlığı yaparak para kazanabileceğiniz birkaç yöntem mevcut. Türkçe olarak yazdığınız 300 kelime için para kazanabileceğiniz bu yolla bilgisayarınız olan her yerden makale yazarak para kazanabilirsiniz. Yazılarınızı satabileceğiniz siteleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 

Yazkazan.net’te makale yazarlığı ile makale başına 3 TL kazanın.

makale yazarlığı makale yazarak para kazan

Yazkazan.net, yazdığınız makalelere kelime başına para ödeyen bir internet portalı. Sisteme üye olduktan sonra onlarca başlık arasından diledikleriniz hakkında 100-500 arası kelimelik yazılar yazarak para kazanıyorsunuz. Sistemde yazarlık seviyeleri mevcut. İlk başta acemi yazar olarak başlıyorsunuz ve 500 kelimelik her yazı için 3 TL para kazanabiliyorsunuz. Düzenli yazı yazdıkça seviye atlıyor ve kelime başına daha çok para kazanmaya başlıyorsunuz.

YAZKAZAN'A GİT

 

Makaleyazkazan.com ile makale yazarlığı yaparak para kazanmak.

Makaleyazkazan.com da benzer bir yazarlık sitesi fakat burada kelime başına para kazanmıyorsunuz. Her ay belli bir makale yazmanız karşılığında belli bir ücret alıyorsunuz. Bu site biraz daha profesyonel yazarlara yönelik. Sitede 3 tip yazarlık seviyesi mevcut.Her gün 5 adet içerik üreterek acemi üyelikte ayda 350 TL ve üzeri, gümüş üyelikte 1500 TL ve üzeri, Platin üyelikteyse 2500 TL ve üzeri kazanmanız mümkün. Seviye atlamak için makaleleri zamanında düzenli olarak teslim etmeniz gerekiyor.

MAKALEYAZKAZAN

 

Freelancer yazarlık yaparak para kazanmak.

Eğer yazarlık konusunda iddialıysanız, internetteki freelancer ağlarına kayıt olarak, iş alabilirsiniz. Daha detaylı ve profesyonel yazılar yazarak, her yazınız için daha çok gelir elde edebilirsiniz. İngilizce biliyorsanız bionluk, sadeceon ve uzmankirala gibi seçenekleriniz mevcut. Bunların içinde en iyi uygulamaya sahip olanı bionluk.

BİONLUK'A GİT

 

Kendi blog’unda makale yazarak para kazanmak.

Bu en yazı yazarak para kazanabileceğiniz en zahmetli yol gibi gözükse de aslında içine girince oldukça basit olduğunu görüyorsunuz. Bu yöntemin en güzel yolu başta vereceğiniz emeğin ileride sürekli meyve verecek olması. Eğer ben bu işi öğreneceğim diyorsanız WPmavi.com’un yayımladığı bu harika rehberi mutlaka okumalısınız. Bütün süreci baştan sona tane tane anlatıyor ve çok önemli bilgiler paylaşıyor.

WPMAVİ'YE GİT

 

Diğer internetten para kazandıran siteler hangileri?

Bedavabakkal.com olarak; bedava ürünler kazanabileceğin ücretsiz çekilişler ve internetten para kazandıran tüm siteleri İnternetten Para Kazanma Yolları sayfamızda paylaşıyoruz. Çeviri yaparak, ödüllü anketler ile veya tasarım yaparak internetten para kazandıran sitelerden sen de hemen para kazanmaya başla.

Copyright 2017 Bedavabakkal.com | Elbise modelleri ve outlet ve AliExpress Türkçe Alışveriş fırsatları için ilgili bağlantıları tıklayabilirsiniz.