Outlet giyim mağazaları

Ünlü markaların ürünlerini sezon sonunda yarı fiyatına hatta bazen %90’a varan indirimlerle sattıkları outlet mağazaları giyim alışverişi yaparken hayat kurtarıyor. Birbirinden ünlü markaların sezon sonu ürünlerini çok uygun fiyatlarla alabileceğin outlet mağazalarına aşağıdaki bağlantılardan kolayca ulaşabilirsin. Aşağıda her marka için hazırladığımız özet değerlendirmeleri de inceleyebilirsin. Ayrıca senin için özel olarak seçtiğimiz en iyi erkek giyim outlet fırsatlarını ve kadın giyim outlet fırsatları için ilgili bağlantılara tıklayabilirsin.

Not: Outlet sayfalarında ürünleri indirim oranına göre sıralamayı unutma!


 


Reklam


Outlet kadın giyim markaları

Kaliteli ürünlerde en iyi indirimleri yapan, fırsatlarıyla çok uygun fiyatlara giyim alışverişini tamamlamanı sağlayan en iyi outlet kadın giyim sitelerini senin için sıraladık. Her marka için paylaştığımız görseller temsilidir, yalnızca yaklaşık olarak indirimler hakkında bilgi edinebilmen içindir.


Şık kadınların tercihi: Network

network kadın outlet

Network outlet mağazasında indirimler %83’e varıyor. Özellikle abiye ve ofis elbisesi ağırlıklı bir seçkiye sahip sitede günlük elbiseler de bulabilirsin.

NETWORK'E GİT

Harika indirimlerin adresi: Morhipo

morhipo outlet kadın giyim

Morhipo’nun süper fırsat bölümünde ayakkabıdan cekete, elbiseden gömleğe onlarca çeşit ürüne %81’e varan indirimlerle sahip olabilirsin.

MORHİPO'YA GİT

Şıklıkta rakip tanımayan tasarımlar: İpekyol

ipekyol outlet kadın

Oldukça şık bluz, gömlek, pantolon ve ayakkabılara İpekyol’un internete özel fırsatlarıyla %70’e varan indirim oranlarıyla sahip olabilirsin.

İPEKYOL'A GİT

 

Tarz sahibi kıyafetler: adL

adl outlet kadın giyim

adL’de indirimler %66’ya varıyor. Gömlekten bluza pantalondan tuluma birbirinden şık parçalara oldukça uygun fiyatlarla ulaşabilirsin.

adL'YE GİT

 

Sade tasarımların adresi: Mudo

mudo outlet kadın giyim

Mudo’nun sezon sonu ürünlerinde %77’ye varan indirimlerle pantolon, etek, bluz, t-shirt ve çok daha fazlası senin olabilir.

MUDO'YA GİT

 

Eşsiz tasarımlar: Forever New

forever new outlet

Forever New indirim sayfasında %70’e varan indirim oranlarıyla birbirinden şık elbiseler, tulumlar, bluzlar, çantalar ve daha bir çok harika ürün seni bekliyor.

FOREWER NEW

 

Trendleri belirleyen marka: OXXO

oxxo outlet

Forever New indirim sayfasında %70’e varan indirim oranlarıyla birbirinden şık elbiseler, tulumlar, bluzlar, çantalar ve daha bir çok harika ürün seni bekliyor.

OXXO'YA GİT

 

Uygun fiyata şıklık: Koton

Birbirinden güzel elbiseler, şortlar, bluzlar ve pantolonlar Koton’da %80’e varan indirimlerle seni bekliyor.

KOTON'A GİT

 

Tasarımcıların uğrak noktası: Lidyana

lidyana outlet kadın giyim

Lidyana’da saatten parfüme, elbiselerden montlara kadar bir çok şık ürün %50-%90 arası değişen indirim oranlarıyla seni bekliyor.

LİDYANA'YA GİT

 

Tesettür giyimin adresi: Modanisa

modanisa tesettür outlet

Özellikle tesettür giyim ürünleriyle ön plana çıkan Modanisa.com’da ayakkabıdan eteğe, tunikten gömleğe çeşit çeşit ürüne %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsin.

MODANİSA'YA GİT

 

 

Outlet erkek giyim markaları

Damat Tween, D’S Damat, AVVA, Süvari ve Kiğılı gibi erkek giyim markalarının ve Morhipo, Mudo gibi markaların outlet satışlarında %80’e varan indirimlerle birbirinden kaliteli ürünlere sahip olabilirsin. En iyi outlet erkek giyim sitelerini senin için aşağıda sıraladık. Markalar için paylaştığımız görseller temsilidir, sadece fiyatlar hakkında yaklaşık olarak fikir edinebilmen içindir.

 

Şık erkeklerin tercihi: Network

network outlet erkek

Network outlet mağazasında indirimler %83’e varıyor. Özellikle abiye ve ofis elbisesi ağırlıklı bir seçkiye sahip sitede günlük elbiseler de bulabilirsin.

NETWORK'E GİT

 

Karizmatik tasarımlar: Damat Tween

damat tween outlet erkek giyim

Damat Tween’de %78’e varan indirim fırsatlarıyla takım elbiseden trençkota pantolondan gömleğe bir erkeğin şık görünmek için ihtiyacı olan herşeye ulaşabilirsin.

DAMAT TWEEN

 

Kendinizi şık hissedin: Kiğılı

Kiğılı’da takım elbise ve smokin dışında, günlük pantolon, v yaka polo tshirt gibi smart casual ürünlere de %77’ye varan indirimlerle ulaşabilirsin.

KİĞILI'YA GİT

 

Sade tasarımlar: Mudo

mudo outlet erkek

Sade ve günlük tasarımlarıyla ön plana çıkan Mudo’da %77’ye varan indirim oranlarıyla pantolondan tshirte gömlekten şorta kadar çok şık kıyafetler bulabilirsin.

MUDO'YA GİT

 

Uygun fiyatlı şıklık: Morhipo

morhipo outlet erkek

Morhipo’nun süper fırsat bölümünde ayakkabıdan cekete, elbiseden gömleğe onlarca çeşit ürüne %81’e varan indirimlerle sahip olabilirsin.

MORHİPO'YA GİT

 

Slim Fit: D’S Damat

ds damat outlet

D’S Damat’ta çoğunlukla Slim Fit ürünleri, %70’e varan indirimlerle bulabilirsin. Günlük olarak giyebileceğin kaliteli ve şık parçaları uygun fiyata arıyorsan D’S Damat tam sana göre.

D'S DAMAT

 

En uygun fiyatlar: Koton

koton outlet erkek

Koton’un indirim mağazasındaki müthiş indirimlerle 20 TL’ye kazak, 10 TL’ye t-shirt satın alabilirsin. Üstelik Koton kalitesiyle.

KOTON'A GİT

 

Kirli sakal ve triko: AVVA

avva outlet erkek

AVVA’da sepette & 70’e varan indirimlere ek sepette %20 indirim fırsatıyla gömlek, triko, pantolon gibi birbirinden şık kıyafetlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsin.

AVVA'YA GİT

 

Tarz sahibi ürünler: Lidyana

lidyana outlet erkek

Lidyana’da erkekler için de birbirinden şık pantolon, saat, ayakkabı ve t-shirtler %70’e varan indirim oranlarıyla sezon sonu satışında.

LİDYANA'YA GİT

 

Takım elbisenin gücü: Süvari

süvari outlet

Birbirinden şık takım elbiseleri %58’e varan indirimlerle outlet mağazasında bulunduran Süvari, oldukça şık takım elbiselere çok uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor.

SÜVARİ'YE GİT

 

Outlet spor giyim mağazaları

under armour outlet kadın

Under armour outlet mağazasında eşofman, spor ayakkabı vb. spor yapmak için ihtiyacın olan bir çok ürüne %50-%70 arası değişen indirim oranlarıyla sahip olabilirsin.

UNDER ARMOUR

 

Bonus: Bedava Ürünler

Bedava Bakkal’da ücretsiz çekilişlerle kazanabileceğin onlarca bedava ürün, internetten para kazanma yolları ve çok daha fazlası seni bekliyor. Bedava Bakkal topluluğuna katıl, senin de paran cebinde kalsın!